Pagalba
Tel. nr: +370 640 65125 +370 650 38118 biuras@mijona.lt
 
Prekių krepšelis
0 prekių
 
Populiariausi
 

Prekių pristatymas

Mes dedame visas pastangas, kad prekė būtu pristatyta kuo skubiau, netgi tą pačią dieną. Paprastai prekių pristatymas užtrunka 1-3 darbo dienas.

Pristatymo būdai:

1. Paštu:

Užsakymai gali būti siunčiami "Lietuvos paštu" prekę atsiimant pašto skyriuje.  Siuntimo kaina 2,90 € (Lietuvoje)
(smulkių prekių siuntimo kaina mažesnė
1,45-2,03 €).
Už prekę ir siuntimą apmokama iš anksto bankiniu pavedimu, rekvizitus apmokėjimui gausite su užsakymo patvirtinimu.
Po apmokėjimo prekės nedelsiant siunčiamos.
Pristatymo trukmė 2-4 darbo dienos (apie siuntinį gausite pašto pranešimą)

2. Per autobusų siuntų skyrių:

Taip pat užsakymai gali būti siunčiami per autobusų stočių bagažo skyrius.
Už prekę ir siuntimą apmokama iš anksto bankiniu pavedimu, rekvizitus apmokėjimui gausite su užsakymo patvirtinimu.
Siuntimo kaina 7.00 €.
Siuntų išvežimo grafiką iš Panevėžio autobusų stoties rasite čia.

Po apmokėjimo prekės nedelsiant siunčiamos. (Pvz. iš vakaro suderiname, anksti ryte išsiunčiame (jei yra galimybė siunčiame ir tą pačią dieną), atsiimti galite Jums patogiu laiku autobusų stoties siuntų skyriuje, paprastai iki vėlaus vakaro, jums "būdėti" prie autobuso nereikia)
Šis būdas labiausiai tinka, kai norite gauti siuntą labai greitai. Per bagažo skyrių siuntos pristatomos ne į visus Lietuvos miestus, todėl žiūrėkite grafiką. Mes taip pat rekomenduojame šį būdą dėl savo patikimumo.

3. Į biurą ar į namus (iki durų)

(paprastai pristatoma per 24 val. darbo dienomis, bet pasitaiko vėluojančių kurjerių, todėl jei ypač svarbu pristaymo laikas, rekomenduojame rinktis pristatymą per autobusų siuntų skyrių)

Pasirinkus šį pristatymo būdą užsakytos prekės bus pristatomos naudojantis kurjerių tarnybomis Jūsų nurodytu adresu į Jūsų darbo vietą ar namus. Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkus pristatymą į darbovietę reikia nurodyti šiuos duomenis: pavadinimas, adresas, darbo laikas. Šią informaciją galite pateikti laukelyje "Papildoma informacija". Pristatymo kaina 4,05 € (Lietuvoje)

Nemokamas pristatymas

Užsisakius prekių už 86,60 € ir daugiau - PRISTATYMAS NEMOKAMAS

Kada Jūsų užsakymas atitinka minėtą sumą, pateikdami užsakymą pažymėkite "Nemokamas pristatymas", o kokiu būdu pageidaujate gauti- nurodykite pastabose. (paštu, autobusu,  per kurjerį)

 * Į Kuršių Neriją siunčiame tik paštu

 SVARBU!

Gavę siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę, ir pastebėję neatitikimų, pažeidimų ar sugadinimų pažymėkite tai važtaraštyje bei surašykite siuntos pažeidimo aktą. Pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista. Apie pastebėtus siuntos trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, turite informuoti ir plunksnele.lt internetinę parduotuvę.

Jei turite klausimų visada galite mums skambinti +370 650 50187